Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo !

 Jeżeli szukasz możliwości zarobku oraz rozwoju, to współpraca franczyzowa będzie odpowiednia dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi formy nawiązania współpracy. Partnerem Lody na kole może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy, franczyza może być początkiem Twojej przygody z własną firmą. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom jest możliwość sprzedaży z roweru w wybranym przez siebie miejscu nawet do 10 godzin dziennie bez wymogu zasilania roweru! Co ważne, udostępniany przez nas sprzęt jest przystosowany do użytku w temperaturze do +35o ? możesz więc prowadzić sprzedaż przez cały sezon letni bez obawy o sprzedawany produkt . Wystarczy tylko pozytywne nastawienie i chęć osiągnięcia sukcesu.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Kto może zostać franczyzobiorcą Lody na Kole?

Franczyzobiorcą Lody na Kole może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy. Nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczą chęci uczestnictwa w rozbudowywaniu marki Lody na Kole.

Jaka lokalizacja będzie dobra dla lodów?

Rower możesz ustawić wszędzie, w przestrzeni miejskiej oraz poza miastem. Jednak z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdzą się lokalizacje, w których występuje duża koncentracja ludzi, przechodniów np. parki, miejsca rekreacyjne (kąpieliska, boiska), deptaki miejskie, imprezy masowe.

Czy rower potrzebuje podłączenia do mediów?

W rowerze do mobilnej sprzedaży lodów zastosowano nowoczesne technologie, które umożliwiają utrzymanie prawidłowej temperatury podczas pracy roweru do 10 godzin bez podłączenia do prądu. Urządzenie jest w pełni autonomiczne, posiada również dostęp do czystej wody, co jest niezbędne przy tego typu działalności.

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na franczyzę i czujesz, że odnajdziesz się w tej tematyce ? serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy !