Lody naKole to całkiem nowa forma sprzedaży lodów. Nasze lody są zrobione w 100% z naturalnych składników, bez ściemy i sztucznych dodatków. 100% natura!

Mobilne Lody .

W czerwcu 2016 nastąpiła inauguracja pierwszego roweru do sprzedaży lodów na terenie Parku Julianowskiego w Łodzi. Pomysł na tą niecodzienną formę serwowania lodów pojawił się na początku 2016 roku, jednak zanim mobilny rower wyjechał na ulice Łodzi przez długi czas trwały przygotowania. Wiele osób pracowało nad technologią, udoskonaleniem roweru oraz nad jego estetyką i ofertą produktową. Przygotowanie samych receptur to wielotygodniowa praca z najlepszymi technologami od lodów, po to aby Nasi Klienci smakowali naturalnych lodów. Jak się okazało rozpoczęcie sprzedaży Lodów na Kole było strzałem w dziesiątkę. Zimna przekąska podczas spaceru w parku w piękny, ciepły dzień to miła niespodzianka dla osób korzystających z zielonych przestrzeni w mieście. Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących rozwiązań technicznych mobilnego roweru, kiedy i gdzie można nas spotkać oraz dużo pozytywnych komentarzy i wyrazów sympatii od Naszych stałych Klientów. Dziękujemy Wam!

Pomysł się przyjął, zyskujemy coraz więcej wielbicieli naturalnych lodów i pracujemy nad tym, aby naszych lodów mogła zasmakować cała Polska.