OFERTA EVENTOWA:

Z uwagi na naszą mobilność i rozwiązania techniczne (utrzymywanie odpowiedniej temperatury w rowerze do 10 godzin bez prądu) możemy brać udział w różnorodnych wydarzeniach na terenie Łodzi. W sierpniu 2016 roku pojawiliśmy się na TOP FESTIWALU w Łodzi, który odbył się w Atlas Arenie. Pomimo wieczorowej pory Nasze lody cieszyły się popularnością i miały wielu zwolenników. W sezonie letnim w województwie łódzkim odbywa się wiele imprez, braliśmy udział w dniach miasta bądź dożynkach organizowanych przez gminy np. w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie, Lutomiersku. Jeśli chciałbyś uatrakcyjnić wydarzenie organizowane przez Ciebie i wyróżnić się zapraszamy do kontaktu z Nami. Zapewniamy doznania smakowe, estetyczne oraz zadowolenie przybyłych Gości.

 

Lody na weselu? Kto by pomyślał..

Nasza działalność rozwija się, więc wciąż poszerzamy oferty. Bierzemy udział w wielu uroczystościach np. wesela, komunie czy chrzciny, gdzie chętnych na lody nie brakuje zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Plusem Lodów na kole jest to, że jesteśmy mobilni, bez problemu możemy się przemieszać i dotrzeć do każdego miejsca, w którym odbywa się event.

Niezależnie od charakteru imprezy, na której mamy się pojawić na pewno znajdą się miłośnicy lodów naturalnych. Oferta cateringu jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Jeśli masz specjalne życzenie co do smaku bądź miejsca, postaramy się sprostać.

 

Lody na targi?

Obecnie w całej Polsce organizowanych jest bardzo dużo imprez np. targi, konferencje, pokazy. Nasz mobilny rower z naturalnymi lodami będzie idealną przekąską podczas imprezy.

Nie ma wątpliwości, że mobilny rower z lodami umieszony na takim wydarzeniu zwróci uwagę i zyska zwolenników. Zapewniamy, że Nasza obsługa spełni wszelkie wymagania oraz dostosuje się do potrzeb zleceniodawcy.

 


Zapraszamy do kontaktu:

lodynakole@gmail.com

tel. 512-162-207